KABINY PRYSZNICOWE


To idealne rozwiązanie do nowoczesnej łazienki, na poddaszu lub innej niestandardowej przestrzeni.

Do stworzenia tych niezwykle estetycznych rozwiązań używamy trwałego materiału, jakim jest szkło hartowane grubości 8 mm. Najwyższa jakość materiałów, z których wykonujemy konstrukcje, daje gwarancję długiego użytkowania. Proponowane przez nas szklane kabiny prysznicowe mają nowoczesną formę, a połączenie delikatnych okuć i czystego przezroczystego szkła tworzy niezwykle efektowne rozwiązanie, które idealnie komponuje się z wnętrzami łazienek. Stosując przezroczyste szkło w kabinie, wykorzystujemy maksymalnie przestrzeń łazienki, nadając jej nowoczesny design. Jest możliwość wykonania kabiny ze szkła satynowego (mlecznego) oraz na specjalne życzenie klienta piaskujemy szkło. Wykonujemy kabiny prysznicowe na specjalne zamówienie, w dowolnych wymiarach, dopasowując się do indywidualnych potrzeb Klienta i niemal do każdego projektu łazienki.

Szklane kabiny prysznicowe tworzymy przy wykorzystaniu specjalnych okuć. Z uwagi na wysokiej klasy materiał, z którego wykonujemy ten element, idealnie sprawdzają się w warunkach dużej wilgotności lub bezpośredniego działania wody. Ponadto kolory i kształty okuć dostosowujemy indywidualnie do ogólnego designu łazienki.

Kabiny prysznicowe na wymiar realizujemy w wersji:

  •     narożnej prostokątnej lub pięciokątnej
  •     wolnostojącej przylegającej do ściany
  •     z drzwiami uchylnymi lub przesuwnymi
  •     kabiny prysznicowe typu Walk-In

Naszą ofertę kierujemy do osób, które poszukują nowoczesnych i niekonwencjonalnych rozwiązań dla swoich wnętrz. Gwarantujemy szeroki wybór modeli.

więcej...