KOSZULKI Z WŁASNYM NADRUKIEM


Nasza firma zajmuje się również przelewaniem wszelkich pomysłów Klientów na koszulki i bluzy w postaci spersonalizowanego nadruku.

Dzięki Twojemu pomysłowi, a naszemu wykonaniu, niczym nie wyróżniająca się z tłumu koszulka t-shirt zmieni się w produkt posiadający własne, wyraźne, indywidualne cechy. Często nadruk na koszulkach to proste hasło społecznościowe lub reklama produktu czy firmy. Coraz częściej jednak koszulka z nadrukiem niesie ze sobą również społeczny komunikat użytkownika o tym kim jest, z kim się identyfikuje, jakie ma zainteresowania lub poglądy.


Nadruk na koszulkach  wykonujemy w sprawdzonej technologii tj. folie flex, która sprawia, że są to produkty estetyczne i trwałe.

Jakość jest dla nas priorytetem, dlatego nasze nadruki wykonujemy na koszulkach i bluzach uznanej i cenionej marki Fruit Of the Loom. Tkaniny w 100% wykonane są z bawełny. Brak sztucznych składników w materiale, powoduje brak kurczenia w czasie prania. Kolory koszulek są mocno nasycone. Fason dla niej i dla niego.

Z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne, które poszukują pomysłu na oryginalny i nietypowy prezent, ale także firmy tworzące odzież reklamową.

Dostępność rozmiarów:

 
więcej...
 

INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIA

 

ODZIEŻ REKLAMOWA